TARİHÇE
Tarih: 24.01.2012 22:00:00| Okunma Sayısı: 4256

 
 Av. Mehmet ÇİVİTCİOĞLU
KURUCU BAŞKAN
27.01.1989 - 14.10.1989
 
 Av. Tahir ŞEHİRLİOĞLU
14.10.1989 - 28.10.1990
 
 
 Av. Atıf AÇIKGÖZ
28.10.1990 - 04.10.1992
 
 
 Av. Atıf İYİSEZER
04.10.1992 - 02.10.1994
 
 
 Av. A. Aynur BULUTCU
02.10.1994 - 20.10.1996
 
 
 Av. İsmail Hakkı KARAMAN
20.10.1996 - 03.10.1998
 
 
 Av. İsmail SU
03.10.1998 - 07.10.2000
 
 
 Av. Nurettin ÇAVUŞOĞLU
07.10.2000 - 05.10.2002
 
 
 Av. Dilaver ERDOĞAN
05.10.2002 - 11.10.2008
 
 
 Av. İdris ŞAHİN
11.10.2008 - 11.04.2011
 

20.04.2018
AV. ERKAN KÖROĞLU
BARO BAŞKANI

BARO LEVHASI


© Web sitesi hizmeti Türkiye Barolar Birliği tarafından verilmektedir.